Megnyílt a Hajrá, magyarok! – A Népstadiontól a Puskás Arénáig című kiállítás, a bukaresti Magyar Kulturális Intézetben

Intézményünkkel és a KÖZTI-vel közös kiállítás nyílt Hajrá, magyarok! – A Népstadiontól a Puskás Arénáig címmel, a bukaresti Magyar Kulturális Intézetben, június 15-én. A tárlat a Népstadion építésének kezdetétől, egészen a 2019-ben megnyílt Puskás Arénáig mutatja be a helyszín történetét. A jelentős sport- és kulturális eseményeknek otthont adó létesítmény múltját fényképek, tervlapok és történetek segítségével elevenítik fel. A kiállítást a labdarúgó Európa-bajnokság Magyarország-Portugália mérkőzésével egybekötve, a magyar Novák Károly Eduárd romániai paralimpiai bajnok kerékpározó, Románia ifjúsági és sportminisztere nyitotta meg.